Mtech.LT

Be abejo, kiekvienas pradeda eiti į Ameriką pirmąją vietą peržiūrėti daugybę forumų. Taigi gimsta legendos, kad JAV viza sau gauti, kad gana lengvai galima Rusijos piliečių, nes jie nėra ten laukiami, merginos neleidžiama patekti į šalį, nes jų galimo emigranto. Šis metodas yra iš esmės neteisinga: vizai gauti galima praktiškai visiems. Svarbu būti atsargūs ir būti saugomos laisvalaikį.

vizą save

Keliautojai, kuriems reikia vizos į Jungtines Amerikos Valstijas, vienas, įsitikinkite, kad jie tikrai nori jai dirbti. Tiems, kurie nori gauti vizą, dar kartą, jei jo galiojimas nėra pasibaigęs arba baigėsi pigios kelionės neseniai, yra atskiros instrukcijos. Poilsis turi laikytis šių planą:

  • normalus vizos mokestis mokėjimas kreditine kortele per internetą.
  • Užpildykite reglamentuojamą paraišką išdavimą Nonimmigrant vizos (DS-160). Jis tiekiamas elektronine forma. Labai svarbu, spausdinti ir saugoti patvirtinimo puslapį.
  • Užsiregistruoti interviu, pristatydamas unikalų brūkšninį kodą numerį iš savo patvirtinimo puslapyje taikymo, kvito numerį mokėjimo konsulinio mokesčio ir asmens paso numeris.
  • Ateik nagrinėti į JAV ambasadą ar konsulatą paskirtą valandą ir dieną interviu. Turi atnešti:. Spaudinys išsiuntė kvietimus į pokalbį, visi anksčiau išleisti pasai paskutines minutes keliones i bulgarija patvirtinimo puslapio prašymą, galiojantį pasą ir fotografuoti

JAV viza, gauti sau, kad yra ne taip sunku, pareiškėjas bus siunčiami per “Pony Express” adresu, kurį jis nurodė per pokalbį.

Ko tikėtis per pokalbį?

Nepriklausomai nuo to, ar studentas, ar keliautojas tikslas turistine viza vien JAV, kurį jis pateikia dokumentus, jis turi būti parengtas siekiant užtikrinti, kad eilė būtų ilgas. Paprastai jis prasideda iki ambasados ​​įėjimo, ir nervų, ir atsiliekančios piliečiai bando išeiti savo ruožtu, labai mano nervus. Ambasada kur norintis bus išduodami studento keliones paskutines minutes pasiulymas ar turisto viza į JAV, turi atsisveikinti su visų į telefonų, muzikos grotuvų ir kitų dalykėlių forma pramogų. Po to, dalyviams bus suteikta kuponą, kuris bus nurodytas eilės numeris. Jiems reikia sekti rezultatą ir patekti į minėtas patalpas, kur potencialūs keliautojai pašalinti pirštų atspaudus. Per pokalbį, norėdamas pateko į JAV vizos nepriklausomai, dėl kurio jis jau pateikė dokumentus, jis turi įrodyti, tvirtus ryšius su savo tėvynės (santuokos, įvairių sertifikatų iš darbo kaip mėgstamą seneliai ir tt). Jei padaryta teisingai, klausimynas įdėti branginama antspaudas “Patvirtinta” ir keliautojas turės laukti gauti pasą su viza įterptas tik.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.