Mtech.LT

Nacionaliniai reikalavimai mokesčių tikslais, net šiek tiek skatina šešėlinę ekonomiką. , Jei jie turi paprastesnę ir skaidresnę, tautos ilgalaikę Lietuvos Radijas ketvirtadienį sakė užsienio investuotojai Tarybos generalinis Girtas Greiškalns.

Jis sakė, kad jei valstybės mokesčių pretenzijos būtų lengviau, tada investuoti į Latvijos verslininkų plėtrą. Toks apmokestinimas Taryba mano tobulinti.

Šiuo metu Latvija yra patrauklios investuotojams paslaugų sektoriuje, bet ne pakankamai investicijų, pramonės, sakė Greiškalns.

Greiškalns pripažino, kad investicijos į Latvijos negali būti laikomos apsaugotomis, pavyzdžiui, jei teisminis procesas yra ilgesnis ir adresas metų.

Taip pat svarbu tai, su privalomojo pirkimo komponento (oik) situacija, ir nors šis klausimas nėra išspręstas, finansų krizė UAB “Metalurgs” užsienio investicijoms, visų pirma negali būti tikimasi.

Kiti lydymo “vaikų priežiūros” lūkesčius dėl investavimo Greiškalns įvertinti sakydamas “gali tikėtis”, kad investuotojai būtų suteikta nauda, ​​kad yra patraukli jam.

Šiuo metu investavo Latvijos suma sumažėjo, tačiau šalis grįš, kai bus prisidėti prie verslo aplinkos plėtrai.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.