Mtech.LT

Maskva stotis “Krasnopresnenskaya” – “Metro”, esantis penktoje žiedo linija Maskvos Metro Presnya rajono Central District miesto. Jis yra populiarus su maskviečiai, o likusius gerai žinomas ir svečiai. Kas yra tokio poreikio priežastis? Kas pritraukia keleivių čia daug kiekvieną dieną?

«Krasnopresnenskaya.” Metro. Bendras aprašymas stoties

Tai pervežimas tarp sustojimų “Kijevo” ir “Baltarusijos”, ir turi du išėjimus: “. Barrikadnaja” gatvės Gėlam ir Konyushkovskaya ir eiti į stotį

Iki elemento tipą. Metro “Krasnopresnenskaya” reiškia trijų skliautiniai pilono konstrukcijos gilaus pamato su 35,5 metrų gylyje. Karnizo pilonai ir bėgių sienos išklotos marmuro plokštės šviesos atspalvių ir už stulpelių poilsines keliones paskutine minute apačioje buvo tamsiai raudona granito. Platformos paviršius yra išklotas granito raudonos, juodos ir pilkos spalvų.

Architektūra ir apdaila metro stotis skirta revoliucinį tema 1905-1917 gg. Lubų arkos papuoštas 14 bareljefas vaizdus. Aštuoni iš jų priklauso istorinių įvykių 1905 ir šeši – Spalio revoliucijos 1917 m. Virš nuo perono esančių reljefų su datomis ramsčiais “1905-1917”. Žemės stoties vestibiulis pastatytas į Rotonda forma. Metro, skulptūra pavadinimu “VfB”, autorius Alex Zelenskiy. Montavimas statula buvo padaryta 1955 metais.

«Krasnopresnenskaya.” Metro. Istorija statybos

Atidarymas stoties Circle Line vyko 1954 metais. Ji buvo sklypo dalis “Baltarusijos”, – “Kultūros parkas” paskutine minute turkija ir buvo uždaryti į žiedą. Pirmoji dalis filialų pradėjo veikti 1950 metais. Autoriai modelis metro projektas architektai VS Rangers FA Novikov IA Pokrovskas ir M. Konstantinas.

Grunto apie projekto fojė dirbo Karo Alabyan ir T. Ilyin su VI Aleshinoy tt Zebrikovoy.

Jo pavadinimas metro stoties buvo garbei g. Gėlam. Per “Krasnopresnenskaya” egzistavimo niekada pervadinti. Tuo 1972 pabaigoje stoties atidarytas perėjimą prie metro stotelės “Barrikadnaja.” Prieš pereinant atidarymo, buvo statulos Lenino ir Stalino. Visos stotys Circle filialas, pastatytas Stalino laikais buvo sukurta su konkrečiu klausimu susijusios su sovietų degancios keliones i tunisa žmonių gyvenimą. Pavyzdžiui, “Serpukhovskaya” buvo skirta Rusijos architektūros didybę, o “Baltarusija”, – Baltarusijos Respublikos žmonių, taip pat “Krasnopresnenskaya” – revoliucija 1905-1917 gg.

«Krasnopresnenskaya.” Metro. Stotis Savybės

Reikia pažymėti, kad šios eilutės primenančios žiedas, niekas iš buvusios Sovietų Sąjungos žeme. Dar kartą, mes nustebino Maskvoje. Metro “Krasnopresnenskaya” – dar vienas tai patvirtinimas. Kodėl? Faktas yra tai, kad šiandien ji jungia beveik visas metro linijas kapitalą (išskyrus “Butovskaya” ir “Kakhovska”) ir daugelio geležinkelio stočių.

Apdailos kolonėlių stotelė buvo naudojamas marmuras, kuri turi beveik 300 mln amžiaus metų. Tai gali būti vertinama suakmenėjusių pėdsakų senovės organizmų, gyvenančių Žemėje tolimoje praeityje.

Netoli prie metro įėjimo yra pasaulyje garsaus Maskvos zoologijos sode. Metro prasideda 05:35 ir tęsiasi iki 01:00.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.