Mtech.LT

Pakeisti savo išvaizdą Metropolitan Hotel Slavų, įsikūręs Kijevo geležinkelio stoties. KLAUSIMAI jo rekonstrukcija aptarta ketvirtadienį per susitikimą su mero pirmasis pavaduotojas Maskvos į architektūros galvos, statyba, plėtra ir rekonstrukcija Vladimiras Derva. Diskusija dalyvavo Maskvos meras Juozapas Ordžonikidzė pavaduotojas.

Viešbutis dar netapo metų – ji pradėjo prieš 11 metų. Bet dabar šis viešbutis tam tikru mastu, naujojo Europos aikštės ansamblis, ir turėtų, pasak miesto valdžios, turi reprezentacinę išvaizdą. Pagal išankstinį pasiūlymą, kuris buvo parengtas atsižvelgiant į viešųjų pastatų Mosproekt 2, kuris sakė pirmininkas Moscomarchitecture, vyriausiasis architektas Aleksandras Kuzminas, kapitalas, turi būti pastatyti centrinėje viešbučio antstatą, projektavimo biuras, kuriame bus dvi terasos yra mansarda grindų lygio ir aukščiau jiems – restoranas po didelio kupolas.

Pasak Derva, viešbutis turi būti atkreiptas į pažangiausių tarptautinių standartų lygį. Rekonstrukcija bus vykdoma neužbaigus viešbutyje. Kaip rezultatas, Pre-pasiūlymai buvo patvirtinti. Dabar scenoje – rengti rekonstrukcijos projekto, kuri turėtų būti baigta per 1 ketvirtį 2003. Ji turi būti laikoma viešoje miesto planavimo tarybos Maskvos meras, atsižvelgiant į statybos srityje koncepciją su į Europos aikštę, prekybos ir biurų centras fontanas Kijevo srityje. Pilnas rekonstrukcijos planuojama 2004 metais.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.