Mtech.LT

Šiais metais “NASDAQ OMX Riga” padidino įmonių obligacijų segmente interviu BNS verslo informacijos portalas “Baltic Business Service” pasakė valiutų valdybos pirmininkas Auzina-Melalksne.

. “Šiais metais buvo augimas įmonių obligacijų segmente Šis faktas patvirtina tendenciją, kad gali būti laikomasi Europoje -. Kad bendrovės turi pinigų, bet bankai negali ir ateityje negalės padengti visas verslo finansavimo poreikius Tai savo ruožtu rodo, kad būtina plėtoti kapitalo rinkas ir be to banko finansų įmonės turėtų turėti galimybę pasiimti pinigus mainais, todėl finansuoti savo augimą “, teigia Auzina-Melalksne.

Ji atkreipė dėmesį, kad šiais metais, įskaitant Lietuvos energetikos bendrovės “Latvenergo” išduotas viešuosius ryšius.

“Tai labai svarbus įvykis. Enterprise pirmojo turo iki € 70.000.000 išleistų viešųjų obligacijas, po dar 30 milijonų eurų.

Investuotojų susidomėjimas šių obligacijų buvo labai didelis, ir tai, mano nuomone, labai gerai patvirtina, kad visų didžiųjų bendrovių, įskaitant didelių valstybinių įmonių galėtų naudoti išvardintus obligacijas kaip būdas pritraukti lėšų ateičiai.

Akivaizdu, kad investuotojai turi pinigų. Mes žinome, kad Lietuvos antrasis ramstis dabar sukaupta daugiau nei 1,5 milijardo eurų, ir, žinoma, pensijų fondai yra labai aktyvus žvilgsnis, kuris galėtų investuoti šiuos pinigus “, sakė vadovas biržoje.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.