Mtech.LT

Vaikinas juokėsi, kad iki šiol daugiau nei gerti kavos su mergina jie kol kas nebuvo, todėl ši vieta yra nepamiršti – galbūt saulėlydžio čia tarnauja daugiau nei kavos.

Portugalų kava pasirodė esąs pats kaip Italija gėrimo. 25-30 ml kartaus gėrimo, kuris pas mus vadinamas espreso. Šviesiai ruda puta ant viršaus – Italijoje mus išmokė, kad jis yra geros kavos ženklas. Kadangi skysčio tūris yra toks mažas, normalus puodelis atvėsinkite greitai, todėl kruopščiai puodeliai kavos kraštas turi būti bent dvigubai storesnis. Prieš pilant kavos puodelis yra šildomas ir tada gerai, o saugo jį šiltai.

Nors kafijojam ir žavisi muzikantai, grojo Algarvės regiono tradicinės muzikos fone, mes kalbėjomės su moterimi, kuri prisistatė kaip vietinės TV kanalų kelionių atstovas. Be to nežinodami, mes buvome laimingi Lozi atkreipė 2 – mes buvo pasiūlyta dalyvauti filmavo sceną jaukus baras-restoranas, mainais už gavusi galimybę atsigerti visą naktį nemokamai. Mes turime ne jokių didelių šalininkus stipraus gėrimo, tačiau mano, kad tai ženklas, kad atėjo paragauti garsaus portugalų prisotintas gėrimas – portveinas.

Taigi likusi vakaro dalis buvo didelis linksmumas žaista rungtynių klubo istorijoje – tikisi, kad saulė, kelia operatoriams ir Pirmklasigs stiklai, kuris vienu metu buvo tik vanduo. Operatorius buvo tiek sunku suprasti, kodėl mes neturime gerti dar, bet duoti nemokamai, bet mes jau pakankamai girtas labai nuo sėkmės, kad mes praleido visą dieną.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.