Mtech.LT

Australija yra ne tik mažiausias, bet labiausiai nutolusių žemynas Žemėje. Dėl šalies topografijos nepasikeitė nuo tretinio laikotarpiu žemyninės yra išlikę reliktai rūšių augalų ir gyvūnų. Gamtos vertybės Australijos konservuotos nacionalinių parkų.

Nacionalinis parkas “Kakadu” šventovė aborigenų – šventas akmuo su gerai išlikusių urvas paveikslų nuo 18.000 metų. Upėse ten legendiniai Dvikvėpės žuvys, kurių ilgis yra dviejų metrų. Parkas “Kakadu” rojus vadinamas krokodilai, kaip čia jūs galite rasti šių roplių nedaugelis iš labiausiai nežalingas labai nuostabus. Parko pasididžiavimas yra varlių, kurios yra daugiau nei dvidešimt rūšių. Tarp jų bullfrog ir lyagushkovidnaya rupūžė.

Australijoje auga visur “nuostabu” eukalipto medžio, kuris dėl savo gydomųjų savybių, yra vadinamas gyvenimo medžiu. Kangaroo Island, jūs galite mėgautis visą eukalipto giraites. Eukaliptas gali būti vertinamas kretos sala net Australijos herbas. Šie greitai augantys amžinai žaliuojantys medžiai, pasiekė keturiasdešimties pėdų aukščio, o dabar rasti įvairiose pasaulio dalyse.

Yra ir kitų gamtos vertybės Australijos. Didžiausia atrakcija yra Queensland pakrantė – ji tęsiasi 1500 km Didysis barjerinis rifas. Bet labiausiai žinomas paminklas žemyne ​​Elis Springsas – raudona kalnas, iškilęs į visiškai plokščio dykumos 348 metrų viduryje. Aborigenai vadina Uluru.

Daugelis legendų, susijusių su šios šventovės. Uluru – kalnų chameleonas keičia spalvą visą dieną priklausomai nuo apšvietimo. Tai realaus pasaulio stebuklas, paslaptis vis dar nėra išspręsta. Turistai aplankyti šią vietą nuo 1950 metų.

Kiekvienais metais yra puse milijono žmonių. Vietos aborigenai, konservavimas protėvių žemę, prieštarauti laipiojimo šventą kalną, tiek daug turistų iš pagarbos vietinės tradicijos atsisakyti kelionėse. Tiems, kurie traukia Australijos dykumoje pramogų, naujos egiptas sarm el seikas viešbučio komplekso.

Tie turistai, kurie nori ištirti iškastinio egzemplioriams floros ir faunos, susijusių su tretinio galite aplankyti seniausia Australijos muziejus, įsikūręs Sidnėjuje – didžiausias šalies miestas. Australijos muziejus įkurtas 1827. Australija turi tik trisdešimt vieno muziejų. Nacionalinis muziejus Viktorija, įsikūrusi Melburnas, kartu su kolekcijos žuvų ir paukščių, priklausančių tretinio laikotarpiu, yra pavyzdžiai, akmeninių įrankių ir aborigenų ritualinių daiktų. Visose šalyse yra meno galerijų, muziejų, mokslo muziejai taikomosios dailės. Bet muziejai neapsiriboja atrakcionai Australijoje. Sidnėjus yra didžiausias akvariumas pasaulyje. Sidnėjaus akvariumas yra daugiau nei šešis tūkstančius jūrų gyvūnus ir žuvis, kurio lankytojai gali žiūrėti per stiklą. Čia yra vienas iš didžiausių kolekcijų ryklių pasaulyje. Kai kurios rūšys pasiekia trimis ar daugiau metrų ilgio. Sidnėjaus akvariumas buvo atidarytas 1988 kosta dorada metais minint Australijos Dwóchsetlecie.

Apskritai Akvariumas Sidnėjus laikomas viena iš didžiausių pramogų šalį ir metus lankytojų skaičius pasieks milijoną žmonių, o daugiau nei pusė lankytojų – užsienio svečiai. Praleidus keletą valandų čia galite susipažinti su beveik visų atstovų jūrinių ir gėlavandenių fauna Australijoje.

Sidnėjaus akvariumas turi neįprastą ir labai originalią architektūrą: Jūs galite įeiti į pastatą tik einančios per atvirą burną ryklio. Į akvariumą turi keletą padalinių, skirti Pietų ir Šiaurės upių, Didysis barjerinis rifas ir Pietų vandenynų. Įspūdžiai iš apsilankymą Sidnėjaus akvariumas kelionė trunka daugelį metų.

Europos turistai į Australiją visada buvo šalis, pilna egzotiškų, vyksta ne mažiau kaip Pietryčių Azijoje ir bet kur kitur. Apsilankymas šioje tolimo kontinento gali būti iš labiausiai zavetgnyh svajonė daugelio kelionių entuziastams įgyvendinimui.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.