Mtech.LT

Kaip sakė tarptautinį kelionių organizatorius Tez Tour rinkodaros departamento darbuotojas Katrina CEME, reguliariųjų skrydžių Antal, kurie gali būti kas dešimt dienų, nes tai yra toks ilgas laikotarpis dažniausiai kreipdavosi gyventojų Liepojos norite praleisti šį šiltą šalį. Pirmasis skrydis yra šiandien, ir lėktuvas Jak – 42 Visi 110 vietų jau išparduoti, bet skrydžiai birželį keletą svetainių buvo. Idėja kilo šiemet, kaip kelionių organizatorius nusprendė, kad Kuržemės regionas yra pasirengusi, ir Liepojoje yra kelionių agentūrų, bendradarbiaujančių su TEZ TOUR daug.

Kaip sakė kelionių agentūrų visame Sun Dace Pumpure, kelionių operatorius grįžti, nes šie tiesioginiai skrydžiai iš Liepojos į Antal yra paslauga Kuržemė, todėl ypač patraukli keliaujant. Be to, kaip teigia D. pumpurus tik iš tos pačios Kuržemės priklauso nuo to, ar projektas tęsis.

Tai svarbus bandymas kvėpuoti gyvenimą į mažai panīkušajā Liepojos oro uosto, kiek vidaus skrydžiai iš Liepojos – Ryga įdėti atgal į nežinomą laiką.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.