Mtech.LT

Spektakliai lankytojai buvo kelionių agentūros atstovai ir Latvijos užsienyje. Rodyti greitai tapo labai populiarus, ir laivyno kalėjimas tapo vienu iš populiariausių turizmo atrakcionų, Liepojoje.

Kaip ir daugelis namų Navy Navy kalėjimo pastate tuo metu buvo Vandalai Vandalai, nebuvo šilumos, nėra vandens, nei elektros. Visi kiekvieno Išsamesnė buvo gabenami automobiliu. Žiemos spektakliai kalėjime buvo dažnai 15 laipsnių šalčio. Tačiau, norintys dalyvauti parodoje nebuvo trūkumas!

Šiuo viršų laivyno kalėjimo muziejus, kuriame galite pamatyti pirmąjį veikimą.

Karinio jūrų laivyno kalėjime siūlo turai, realybės šou Už grotų, apgyvendinimas, yra švenčiama gimtadienius, vyksta bakalauro ir mergaičių šalys.

Karinio jūrų laivyno kalėjime gavo keletą svarbių apdovanojimų:

Kultūros paveldas the Year Award 2013 į valstybės ir visuomeninių organizacijų indėlį į kultūros paveldo unikalaus istorinio ir architektūrinio paminklo Liepojos jūrų uosto kalėjimo gelbėjimo ir plėtros kategorijai;

Kuržemės turizmo asociacija Turizmas apdovanojimą James 2014 Didysis sėkmingiausiu turizmo sezono Kauną.

Karinio jūrų laivyno kalėjime nuo 2013 vadovaujančių Navy gelbėjimo draugiją (KGB).

Kadangi jis apie sukaktį, 1 ir 2. KGB spalis visi Liepojos ir miesto svečiams siūlo nemokamą ekskursijos jūrų uosto kalėjimas Išjungta Street 4, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.