Mtech.LT

Long Gone yra dienų, kai vasario mėnesį atostogų mes tik buvo susijęs su slidinėjimo kurortuose. Ačiū klesti turizmo infrastruktūra įvairiose šalyse negali siųsti maudymosi kostiumai, kaukės ir pelekus toli nuo mezzanine, ir eiti į jūrą bet kuriuo metų laiku. Ypač, kad paplūdimio atostogų Vas 2014 numatoma pačioje kainų intervalas, ir kad buvo šiemet. Ty ne šuoliai turai nesitikima kainą, ir jūs galite planuoti savo atostogas ir praleisti jį be didelių nuostolių.

Apsvarstykite, pradėti didžiausią biudžeto paplūdimio atostogų vasario mėnesį. Pigiai pailsėti Egipte. Visi politiniai neramumai vyksta tik sostinėje ir didžiuosiuose miestuose. Red Sea kurortai ramus ir tylus. Tačiau oras gali jus nuvilti. Lyja šiuo metų laiku beveik niekada neįvyksta, bet jūros vanduo, švelniai tariant, ne šiltas – tik 20 laipsnių, ir tose vietose, kur dugnas yra seklus – + 15. Bet saulė šviečia jau vasarą, nepamirškite apsauginį kremą. Iš dviejų žinomų kurortuose Egipte pasiūlė išrinkti Šarm el Šeichas Sinajaus pusiasalis kalnai apsaugo nuo šaltų vėjų.

Panašios oro sąlygos yra patogūs jūsų laukia Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Yra paplūdimio atostogų vasario reiškia šiltesnį orą nei Egipte (25 +), bet ir šaltą jūrą. Tačiau tarnyba JAE yra daug didesnis nei Šiaurės Afrikos šalyje. Kiekvienas viešbutis turi šildomas baseinai, vandens parkų kurortai veikti. Kadangi jūs pasirinkote JAE, karščiausias kurortas šioje šalyje – Fujairah. Vidurnakčio dar duoti pamiršti, kad kiemas – žiemą. Suderinti šiltą megztinį ar striukę.

Paplūdimys šventės vasarį bus tikrai giedras į egzotiškas šalis. Regionuose arti pusiaujo, yra tik du sezonai – drėgnos ir sausos. Vasaris visur šioje klimato zonoje yra labai geras mėnuo. Jūra yra rami, dangus giedras ir oro temperatūra, vandens artėja prie 28 +. Bet tai taip pat reiškia, kad praėjusį mėnesį žiemą čia – sezono metu. Šis faktas turi įtakos kainoms ir užimtumas paplūdimiai. Pietryčių Azijoje (Tailandas, Kambodža, Vietnamas Pietų, Taivanas ir Hainan sala su Lufthansa) yra įdomu, nes čia vasario energingai ir spalvingai švenčia Kinų Naujieji Metai.

Beach atostogas Vasario Europoje taip pat galima. Tai – Kanarų salos. Nors jie priklauso administracinės Europoje, bet yra ne toli nuo degančios Afrikos pakrantės. Sodrus augalija, švelnus klimatas, aukščiausiu lygiu paslauga – jūsų atostogų saloje būtų idealu. Tai krikščioniškas kraštas vasarį su didele iškilme žymi gavėnios pradžią. Puikūs karnavalas kiekvienais metais tūkstančiai turistų atvyksta.

Labiausiai prašmatnus paplūdimio atostogų vasario laukia VIP klientams Maldyvų ir Seišelių pietinėje Indijos valstybės Goa, Bahamų ir Prancūzijos Polinezijoje. Nuošalesnėse nameliai ant polių į jūrą, turkis lagūnos iš atolų, SPA ir boutique viešbučiai bus medaus įsimintina. Čia ji yra gera tiems, kurie ieško romantikos, ramybės ir vienybės su gamta. Puikios sąlygos taip pat rasite Kenija, Šri Lanka, Kuba, Dominikos Respublika, Meksika ir Brazilija arba pigus skrydziai i barselona. Ten paplūdimio atostogų gali būti derinama su turtinga ekskursijų programą.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.