Mtech.LT

Augimą

Turizmo ministras Egipto išreiškė optimistišką prognozę.

Finansų krizė veikia ne visose šalyse, arba, bet kuriuo atveju, ne visi ekonomikos sektoriai, kaip turizmo atveju Egipte.

Metų pradžios gautos sumos turistus Egipte išaugo 19%, palyginti su 2007 m. Neseniai Sharm el-Sheikh Tarptautinė konferencija baigėsi dėl klimato kaitos ir jos poveikio pasaulio turizmo rinkoje. Teminė konferencija turizmo klimatas buvo planuota seniai, nes pasaulio ekonomika išvyko į sudėtingą etapą krizės ir tema galėtų būti vienas iš pagrindinių net aplinkos forumas.

Pareigūnai iš Egipto turizmo optimistiškai, atsižvelgiant į duomenis iš naujausių nacionalinių statistikos. 2-jų dienų Konferencijoje dalyvavo penki ministrai turizmo, kartu su keliolika atstovų turizmo įmonių Europos ir arabų šalių.

Turizmo ministras Egipto Zoheir GARAN (Zoheir Garana) sakė, kad iki šių metų pabaigos, jo šalis imsis 13 milijonų turistų ir gauti bendrą pajamos 11 milijardų 600 milijonų JAV dolerių, o tai yra 19% daugiau nei 2007 duomenų.

Naujausią prognozę išleistas Pasaulio turizmo organizacijos, Artimuosiuose Rytuose per ateinančius kelerius metus bus sėkmingiausias regionas pritraukti turistus. Egiptas ketina visiškai pateisina teigiamus lūkesčius.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.