Mtech.LT

Tailandas – žavinga šalis, visiškai panardintas į egzotiškas. Budistų šventyklos, tropiniai augalai, nuostabi augalija ir gyvūnija, aksomo paplūdimiai padaryti šią šalį fantastiškai gražus ir įvairus. Net Vietnamo karo metu amerikiečiai atėjo čia pailsėti. Ir dabar šalis turi didelį pasisekimą tarp turistų. Būdami čia visada bus maloni ir įsimintina. Kelionė į Tailandą pasuko nusivylimų, pirma, svarbu nuspręsti, kuris viešbutis apsistoti, nuo kurių priklauso poilsio kokybė. Visi viešbučiai, esantys Tailando atitinka tarptautinius reikalavimus ir gali patenkinti net pačius sudėtingiausius keliautojas. Apsvarstykite keletą viešbučių, kurie yra labiausiai populiarus tarp poilsiautojų.

Hilton Pattaya 5*- puikus viešbutis su aukštos kokybės paslaugas, pastatytas 2010. Tai dalis didžiulio prekybos centro CentralFestivalPattaya. Visi viešbučiai Tailande gali tik pavydėti HiltonPattaya.Zdes patogią vietą jūs galite mėgautis panoraminiais vaizdais į jūrą ir aplinkinį kraštovaizdį. Viešbutis ir aviabilietai yra netoli daugelio paplūdimiai, restoranų, naktinių klubų ir parduotuvių. Dėl likusios yra visi maloniai viešnagei sąlygos: 6 restoranai, kur jūs galite mėgautis skanūs egzotiškų patiekalų, fitneso centras ir lauko baseinas. Grožio salonai ir masažas, SPA centrai vaikščioti sveikata. Veikliųjų žmonių Viešbutyje yra treniruoklių salė ir golfo aikštyną. Organizuojamas vaikų žaidimų aikštelėse, klubų ir baseinų. Visi kambariai yra gerai įrengtas ir labai jaukus. Be Pattayeznachitelnym paklausos ir viešbučio mėgsta DusitThani su tajų stiliaus kambarius. Yra gerai kartu miesto ir paplūdimio veikla. Teritorijoje galite rasti kinų restoranas Empress, sveikatingumo centrai, sporto aikštelių. Vienintelis trūkumas šio viešbučio – tai didelės išlaidos viešbučio kambariuose. Vienas kambarys yra apie $ 200 per dieną.

Sheraton Grand Laguna – Penkių žvaigždučių viešbutis vozvedennyyv tajų stiliaus ir yra įsikūręs ant Andamanų jūros kranto. Ši vieta traukia turistus su savo unikalių tropinių sodų, architektūra ir gražus balto smėlio paplūdimiai. Jis įsikūręs Phuket, atsižvelgiant į gražus lagūnos širdyje. Čia turistai gali peržiūrėti kitų viešbučių Tailande ir įvertinti savo paslaugas. SheratonGrandLaguna svečiams siūlo restoranus šedevrus Tailando virtuvės lagūnas, baseinus, SPA centrus ir nuostabiu žydinčių sodų. Puikus pasirinkimas aktyviems ir šeimoms. Phuket yra dar komfortas LeMeridien, įsikūręs vaizdingoje vietoje su aukso paplūdimiai, turkio spalvos lagūnos ir gražus gamtovaizdis. Dauguma kambarių yra su nuostabiu vaizdu žydros jūros. LeMeridien yra netoli Patong – šių kraštų, kurie pritraukia jaunų žmonių naktinis gyvenimas. Keletas trūkumų šio viešbučio – restoranai yra gana brangus, brangūs daiktai neturėtų būti paliktas patalpose. Čia yra pakankamai pigus skrydziai i roma išvystyta tarp darbuotojo vagystės.

Viešbučiai Tailande su 4 žvaigždės taip pat yra labai populiarus, tarp kurių LongBeachGarden, įsikūręs Patajos kurorte. Prabangus architektūros struktūra Bali stiliaus, gerai įrengti kambariai, aukštos kokybės paslaugų ir paslaugų ir pramogų asortimentą paliks tik teigiamas emocijas. Be to, labai įdomus ir gerai žinomas viešbutis yra 4 * HardRock. Jis stebina lankytojus savo stilingu interjeru ir labai daug muzikos instrumentų. Priešais viešbutį yra didelis baseinas, kuri apima visoje teritorijoje viešbučio. Originalus dizainas, pramogų ir diskotekos pilnas įdomus, visi sporto ir komforto sąlygos. Trūkumai šiam viešbučiui – netarnauja kava ir arbata, anglų darbuotojai menkai supranta turistų.

Geriausias Apžvalgą Viešbučiai Tailande daugiausia susijusios su šio dauguma viešbučių. Kelionė į Tailandą arba bilietai i londona su tuo šių viešbučių viešnagės padės jums likti visiškai nepamirštamų akimirkų ir ryškių įspūdžių.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.