Mtech.LT

Galvojate apie automobilio nuomą. Būtent jūsų išsinuomotas mikroautobusas arba automobilis, už papildomą mokestį gali būti su įvairiais priedais, kurie padarys jūsų vairavimą patogesni, linksmas ir išskirtinumas. Truerentnuoma siulo kartu populiariausius prietaisus, kurie gali papildyti savo automobilių arba mikroautobusų nuomos surinkimą.

Nešiojami navigacijos sistema (GPS) – taip jūs ne prarasti! Tiesiog nustatykite savo tikslą ir GPS apskaičiuoti greičiausią ir labiausiai pelninga maršrutą, padės jums ją gauti. Tai bus geras pagalbininkas vairuojant tiek Lietuvoje ir užsienio kelionių. Iš stiklo nuomos, ar jis veiks pasirinkote kelionę.

Nešiojami bevielio interneto (Wi-Fi) maršrutizatorius – dėka kelionės metu galės naršyti internete, prieigos elektroninį paštą, bendrauti su draugais per “Skype” ar socialiniai tinklai, žiūrėti online filmus ar serialus ir daugiau. Patarimas! Jei Jūsų automobilis bus įrengta Wi-Fi, GPS paslaugą galės naudoti savo išmanųjį telefoną, ir taip sutaupyti pinigų, pareiga išsinuomoti GPS. Prieš samdant išsiaiškinti, ar jūs turite mokėti fiksuotą sumą už WiFi arba kaip notērēsi naudojimui. Taip pat jis klausia, ar “WiFi” veiks, jei bus keliauti už šalies ribų, ir kaip jie bus sekasi.

Automobilių vaizdo įrašymo – jis yra skaitmeninis įrenginys, kuris patalpinamas į automobilio, tvirtinamas prie priekinio stiklo ir galinio lango. Tai papildoma saugumo veikti kaip liudytojas, jei kelionė trunka kažkas gali įvykti, pavyzdžiui, katastrofos į automobilį kelyje gyvūnas arba žmogus. Tai gali būti naudojama ne tik saugumo tikslais, bet taip pat, jei žinote, kad kelionė bus linksta palei pasakiškai gražus gamtovaizdis, kurį būtų nuodėmė. Kaip žinote, vairuojant automobilį, filmuoti su vaizdo kamera ar telefonu yra nerekomenduojama, taip pat medžiagos kokybė nebus gera. Šis prietaisas įamžinti gražią kelionę!

Vaikų automobilių sėdynės – kai stačias su mažais vaikais, tai bus būtina. Be to, ketiname atitinkamoje šalyje, tyrimo, kas yra reikalavimai, pavyzdžiui, tai, kas turėtų būti vaiko ūgį, sumažino savo kėdės ar ant pagalvėlės.

Žiemos įranga – yra ne tik žieminės padangos, bet ir slidinėti, snieglenčių lentos, rogės ir kita žiemos įranga. Kalbėdamas apie žiemines padangas, kodėl jie turėtų imtis, kad pagal saugių žiemos vairavimo patarimus yra šalių, kur šis laikotarpis, žieminės padangos yra privalomi ir kurie nėra. Tai taikoma ir tada jūs, jei jūs planuojate keliauti po Europą.

Papildoma liemenė – jie turi dviračių laikiklius (ant stogo ar bent iš automobilio bagažinėje gale) arba stogo bagažinių. Tai leis jūsų kelionės patogiau.

Nešiojami šaldytuvas – keliaujant, jis duos galimybę atsigriebti jokios pievos, miškas, ežeras arba pajūrį turėti pavalgyti romantišką iškylą. Jums nebus planuojama į maršruto specialių pertrauka pakelės užeigų. Esamas automobilių šaldytuvas gėrimų ir užkandžių likti kietas visą dieną.

Žinoma, kiekviena automobilių nuomos kompanija turi savo papildomą įrangą pasiūlymus, kurie apima platų pasirinkimų, tokių kaip televizorius, oro kondicionierius, DVD, įtampos keitiklis, kuris gali įkrauti mobilųjį įrenginį, tabletės, ir tt, USB, todėl jūs galite klausytis muzikos pakrautas “flash” atminties, ir tt svarbu prisiminti, kad kiekvienas iš šių papildomų pasiūlymų, turėsite sumokėti papildomą nuomos, todėl kruopščių svarstymų, kad jūs tikrai reikia ir be kurių galite padaryti porą dienų.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.