Mtech.LT

Keraminės plytelės pagamintos iš degto molio su specialiai apdorotą viršutinis sluoksnis, kuris leidžia jiems ilgai dėvėti, atsparus ir ilgai išliekantis drėgmės. Plytelės gali būti įvairių spalvų, raštų ir formų su blizgiu arba matiniu paviršiumi. Plytelės yra atsparus vandeniui, todėl jie gali būti nustatytos drėgnose patalpose (vonios kambarys, tualetas ar virtuvė). Jis taip pat yra plytelių, skrajutes kaina skirtų naudoti lauko sąlygomis (klinkerio plytelės), jie yra labiau tvarkomi, ir todėl taip pat brangesnis nei plytelių mes naudojame patalpoje.

Plytelių trūkumai yra, kad jis yra, kuriuo reikia stiprios ir kieto pagrindo, žymėjimas gali atrodyti šalta ir kokybė bus įdiegti meistras pagalbos poreikis.

Marmuras plokštės

Marmuras yra patvarus ir prabangus akmuo grindys, kuri suteiks jūsų namų turtingą išvaizdą. Marmuras yra akytas, nei granito, todėl specialiai pasodinti su teflonu padengti poras, todėl blizga marmuras, jautrios taripiem ir vandens. Marmuras yra šiek tiek labiau pažeidžiama nei granito, bet daug patvaresni nei kitų tipų grindų, todėl jo kaina yra santykinai aukštas, tačiau jo gyvenimas yra labai ilgas (amžina).
Marmuro trūkumai apima ekonominį ir įdiegimo sudėtingumą. Kaip granito ir marmuro yra sunkūs, todėl reikalingas specialus pamatų rengimą. Išlaikyti savo rutuliukai ilgą išvaizdą, jis reguliariai prižiūrimi.

Granito plokštės

Granitas yra labai patvarus natūralaus akmens grindys, patvaresni nei marmuras. Tai suteikia grindims natūralų ir senovės išvaizdą, bet, palyginti su kitomis grindų danga, tai tikrai vienas iš brangiausių. Norėdami granito yra atsparus drėgmei, dėmėms ir bakterijų, specialiai apdorotų, todėl ji taip pat gali būti naudojamas virtuvės ir vonios kambariai. Diegiant granito savo namuose, galite pamiršti apie kitus aukštus, nes ji truks amžinai. Granito trūkumai gali būti paminėti, medžiaga ir montavimo kaina. Kaip granito grindys sunku, todėl ne visada įmanoma įdiegti visur, ir šalta, todėl rekomenduojama įrengti šildomas.

Linoleumas

Linoleumas paprastai linkę maišyti su PVC (polivinilchlorido) grindys. Linoleumas yra pagamintas iš natūralių medžiagų linų sėmenų aliejaus, medžio miltų, džiuto ir kalkakmenio, linoleumas yra vientisas taip, kad ji turi ilgesnį tarnavimo laiką ir, todėl, jo kaina yra didesnė nei PVC danga.. Linoleumas gali būti įdiegta ir plačiai naudojami drėgnose patalpose (virtuvėje, tualetas)
Linoleumas gaminamas planus 1.5 – 2mm storio, todėl juda grindis jaučiasi kietas. Linoleumas yra sunkiau ir brangiau išlaikyti, ir PVC grindų dangos.

Jei norite sužinoti, kaip nustatyti linoleumą, pamatyti – ČIA => piguspervezimai.lt/.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.