Mtech.LT

Šiemet ilgai valstybinė šventė atostogų mes nusprendėme gero naudojimo ir eiti į savo laukus Latvijos-Rusijos pasienyje antroje pusėje, Abrene. Po 17 valandų kelionę su keturių skirtingų transporto priemonių, mieguistas ir ledo šalčio pagaliau turi savo brangų šalies namuose, kur krosnis nesibaigia ugnį raudona ir grietinėlė yra toks storas, kad duonos riekelės ne nubėga.

Šį kartą mes nusprendėme eiti į kaimą viešuoju transportu, nes paskutinį kartą Latvijos-Rusijos sienos buvo tiek daug automobilių, kad linijos iki laukti iki 10 valandų ar daugiau. Kadangi mūsų kelionė skirta tik keturias dienas, dvi iš jų praleisti laukimo pasienyje, tikrai neatitiko mūsų planų. Todėl, likus kelioms savaitėms iki kelionės nupirko bilietus į traukinį Rygos ir Sankt Peterburgo, kuris sustabdo Pskov.

Traukiniai mes visada prisiėmę su kai romantikos ir šiek tiek nostalgiška aura susitarimą, tačiau Rygos geležinkelio stoties vagonų traukinio metu pakilo, mes supratome, kad ši kelionė būtų tikrai panašūs į kelionę bent 40 metų į praeitį. Su tą patį traukinį, mes važiuoti į kaimą ir aš naudojamas, kai tarp Latvijos ir Rusijos sienos nebuvo.

Tamsiai raudona minkšti suolai ir dermantinu “Krantinė” virš Sudedamas stalas per vidurį, atsainiai sėdi šalia gilaus rūpesčio griovelius ant savo kaktos skaityti laikraščiai rusų ir skrupulingai Vista iš popieriaus supakuoti desmaizes.

Patyrę keleiviai iš anksto sau užima lovos “antrame aukšte” ir tiesiog sklindančiais iš Rygos, batai buvo ištrintas, iestivejas siaurą vietą tiesiog žemiau lubų. Tačiau jauni žmonės, kurie išvyko atostogų atostogų namo kažkur Latgalos pusėje atidarė alaus skardines ir Black Balsam kokteilišus, sačaukstinaja bulvių traškučiai paketą ir pradėjo šnabždėti tarpusavyje apie studentų gyvenimo smulkmenos.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.