Mtech.LT

JAV valstybės departamentas išleido įsakymą, kuriuo nustatytos naujos tarifų konsulinių paslaugų poreikį. Dėl 1 birželis 2002 padidėjo nuo 45 to $ 65 mokestis už JAV Nonimmigrant vizą nagrinėjimą. Šis mokestis mokamas tuomet, kai pateikiant dokumentus į ambasadą ir negrąžinamas atveju vizų atsisakymo. Nuo šio mokesčio mokėjimo atleisti oficialių delegacijų nariai, atvykstantys į JAV vyriausybės ir piliečiai valstybių, turinčių sutartis su JAV kvietimu. Rusijos piliečiai yra ne nariai oficialiai (vyriausybės) delegacijos mokės mokestį pilna. Išskyrus mokesčius už popierizmo JAV ambasados ​​ima mokestį už vizas, kurios dydis priklauso nuo vizos ir pilietybės pareiškėjo galiojimo. Mokesčiai už vizos tol, kol pakeisite ir atsigriebti už Rusijos piliečių: 20 $ už vieną išduotą galiojančią atvykimo vizą 6 mėnesius, $ 150 už daugkartinę vizą vienerius metus ir JAV 450 $ daugkartinę vizą 3 metus. Padavimo JAV vizą procedūra taip pat nepasikeitė.

JAV Valstybės departamentas pasikeitė Tarifai imigrantų vizos. Vietoj du atskiri mokesčiai už dokumentų tvarkymas imigracinės vizos (JAV 260 $) ir už vizos pati (65 $) mokesčio nuo birželio 1 bus imamas vieną mokestį už dokumentų tvarkymui, kai 335 $ suma.

Nugalėtojai loterija DV (loterijos žalią kortą) dabar mokės už DV viza $ 100, kuris yra 25 dolerių daugiau nei senojo norma.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.