Mtech.LT

“ĮSIBROVIMU nėra savitikslis. Mes dabar turime pasiruošti nuo Mosul rudenį pasekmes”, koalicijos gynybos ministrų susitikime Paryžiuje sakė Hollande.

“Žaidimai yra šio miesto, regiono ir politinę ateitį Irako” Hollande pabrėžė, ragina, kad “visos etninės ir religinės grupės” turės nuomonę apie daugiausia arabų sunitų apgyvendintoje miesto ateitį.

Jis taip pat paragino ramiai išsaugoti įstrigusią civilius, ir ragino “budrumo” prieš užsienio džihadistų grįžtančių iš Irako frontais savo gimtąja šalyse.
tapetu klijavimas siauliuose
Nuo 3000 iki 5000 džihadistų, kovojančių Mosule, apie 300 prancūzų, pagal Prancūzijos pareigūnų įvertinti.

Hollande vėl perspėjo užsienio džihadistų Mosule gali iš abipus sienos į miestą iškastas Sirijoje.

“Mes tikrai jie turi būti identifikuoti”, sakė prezidentas.

Prancūzijos lyderis taip pat paragino ministrus galvoti apie tolesnius veiksmus kovojant su islamo valstybių, ypač – iki Raka spaudai.

“Jei Mosul kritimo, Raka bus paskutinis bastionas Islamo valstybės”, sakė Hollande. Turime užtikrinti, kad Islamo valstybė būtų sunaikinta ir likviduota visur.

Islamo Valstybė kontroliuoja dideli plotai Sirijos ir Irako, kurie bando įvesti viduramžių sunitų papročius, nuosprendžius ten “kalifatą” ir įsipareigojo daugybę žiaurumų asinsstindzinošas.
fasadu siltinimas siauliuose
Islamo Valstybė gretas Sirijoje ir Irake kariauti 20 000 užsieniečių, įskaitant 3400 Vakarų atstovų vasario karas, remdamasis JAV žvalgybos pareigūnai duomenimis Jungtinių Valstijų žiniasklaida.

Islamo Valstybė prisiėmė atsakomybę už žudynes lapkričio 13, vykusioje Paryžiuje, kur buvo nužudyti 130 žmonės, kaip ir Briuselyje kovo 22 teroristinių išpuolių, per kurį žuvo 35 žmonių.

No Comments :(

Comments are closed.