Mtech.LT

Ar pasirašyti Londone? Keliautojai, kurie malonumas save periodiškai keliauti užsienio šalyse, tik čia buvo. Kažkodėl manoma, kad šis miestas yra niūri, paniuręs ir lietinga. Žinoma, kai kurie su klimato problemos yra stebimi. Bet jie atsitraukia į antrą planą, kai yra galimybė pamatyti Londono įžymybes: parkai, muziejai, paminklai, istoriniai pastatai ir pan.

Kodėl jūs turėtumėte aplankyti Londoną?

Daugelyje vietų pasaulyje, įdomus aplankyti, bet Londone tarp jų yra antra vieta po Paryžių. Kodėl šis miestas toks populiarus? Ji apima senovės ir šiuolaikinės mišinys. Ir tai galima atsekti visoje. Londonas architektūra yra pagrindinis akcentas. Muziejai įtraukti gerbėjų išmokti kažką naujo, žinomų parduotuvių ir rinkas – tuos, kurie mėgsta apsipirkti ir barai – tikrai Anglų ventiliatoriai alaus. Tačiau daugelis vadina labiausiai stebina tai, ką galima pamatyti miesto parkų Londone. Jie užima apie 30 procentų bendro ploto kapitalo. Ir šiame mieste “ant vejos” vaikščioti draudžiama. Negalima tiesiog įsiurbti minkštas žalia žolė, bet ir pamatyti daug įdomių dalykų, jei bus apeiti visus Londono parkų. Tai užtruks daug laiko.

grožio ir žavesio St James

St James parkas yra viena seniausia mieste. Bet, kad jis neprarado savo didybę. Jo istorija yra turtinga ir įdomi. Parkas vadinosi garbei ligoninėje, kuriame buvo raupsuotųjų moterims. Ji buvo atsisakyta pelkėta srityje. Po kelių šimtų metų rūmai pastatyti čia tuo pačiu pavadinimu, apie Henriko VIII užsakymus. Ir Elžbieta I prašymu, nori pramogų už rūmų įveikė didžiulį parką, kuris vėliau buvo dosniam šventes. Laikas praėjo, ir James pagerėjo. Dėl architekto John Nash pastangų yra vieta pirkti romantišką vaizdą apie 17 a. Būtent ši atmosfera nepataikė visiems, kurie apsilanko šį parką šiandien.

Ši vieta yra apsupta trijų rūmų, šalia daug judrių gatvių, tačiau gyvenimas čia yra kaip veikia jo eigą. Įtakos turtingą fauną ir florą. Parke gyvena daugiau nei 15 skirtingų rūšių paukščių. Jūs būsite nustebinti, sužinojus, kad medis, į kurį leant, patyrė karališkųjų medžioklės. Poilsiautojai čia puikios sąlygos. Vaikams dūkimas ant žaidimų, suaugusiems pasivaikščioti palei nuostabaus grožio alėjomis.

Aplankykite St James Park yra įmanoma bet kuriuo metu nuo 5:00 iki 12 vidurnakčio. Patinka ir, kad įrašas neturi reikės pinigų. Jūs galite gauti čia taip savo automobilį ir viešuoju transportu. Pakanka imtis metro į to paties pavadinimo apskritimo linijos stoties. Šis parkas yra pripažintas kaip labiausiai lankomas Europoje.

Šarm Viktorijos parkas

Apie 80 ha užima šį nuostabų parką. Jis įsikūręs tarp dviejų kanalų. Per šimtmečius, kad praėjo nuo įkūrimo, ji patyrė daug pokyčių. Anksčiau teritorija priklausė bažnyčiai, viskas žydi ir gardus. Bet tada parko svetainėje rasti mineralų, ir ji pavirto negyvu duobę. Tik 18 amžiuje pradėjo atsigauti. Viktorijos parkas atidarytas visuomenei viduryje 19 amžiaus. Darbininkai surinko čia, organizuotas demonstracijas ir mitingus. Antrasis pasaulinis karas paliko savo ženklą ant šios vietos istoriją. Dėl priešlėktuvines patrankas teritorijoje buvo pateiktas. Tačiau pokario metais buvo aktyvus darbas parko atkūrimo. Jis tapo visuomenės tribūnos rūšiuoti. Ir dabar jis yra ne tik socialinės arenoje, bet ir puiki poilsio zona. Čia, vaikų klubas, irklavimo klubas (yra daugiau nei šimtą metų), kriketo turnyrai. 2008 Viktorijos parkas buvo vieningai pripažintas geriausių mieste.

greatness ir gamta Green Park

Plotas sulaukė dėmesio ne tik turistus, bet ir mokslininkus. Ir nors dabar ji priklauso Royal Parks, seniai čia palaidotas žmonių miršta nuo raupsų. Green Park nesuteikia jums matyti paminklų, tvenkinius ar pigus lektuvu bilietai žinomų pastatų malonumą. Yra tik du memorialinis fontanas ir Bodeno. Kitos teritorijos – begalinis, plačios, žalios pievos. Tai tiems, kurie pavargo nuo didmiesčių ir nori mėgautis taikos ir ramybės rojus.

Green Park yra iš 16 amžiaus istorija, kai ji buvo dominuoja Henry VIII. 17-ajame amžiuje plotas buvo naudojamas medžioklei. Nebuvo beveik nėra žmonių, nes parkas buvo labai toli nuo miesto. 18 amžiaus parkas tapo plėšikų ir vagių prieglauda. Čia vyko tarp atstovų dvikova “ir Londono aristokratijos. Jis buvo tik 19 amžiuje, parkas tapo tikrai vieta gyventi. Štai šiandien pasivaikščioti ne tik piliečiams, bet ir labai daug turistų atvyksta į Albion. Jūs taip pat galite pamatyti atlikėjus, kurie įkvėpė atmosferą intymumo ir vienovės su gamta.

unikalumas Grinvičo parkas

Įdomu tai, kad šio parko pavadinimas buvo suteiktas žinomo Grinvičo dienovidinio. Paskutinis paskirta blizga juostelės. Ji kerta parko centre. Jūs būsite nustebinti, kai jūs suprantate, kad ateina čia ir tuo pačiu metu gali būti Rytų pusrutulio ir Vakarų. Lankymūsi Greenwich Park, galite mėgautis puiki žiūrėjimo platformą vietos atrakcionai. Tai apima nacionalinių jūrų muziejus, Greenwich ligoninė ir universitetas ir kt. Patyrę keliautojai rekomenduoja atvyksta čia viduryje pavasarį. Per šį laikotarpį galite sugauti atostogų apskaitinę Grinvičo dienovidinį. Tai įdomus renginys, kuriame svečiai atvyksta iš viso pasaulio.

Anksčiau Grinvičo parkas buvo aptvertas nuo priklausė medžioklės plotų. Priimančioji buvo King James Pirmas. Būtent per šį 70 hektarų dabar vis dar galite rasti elnias, elniai, elnias, voverės, lapės ir kiti gyvūnai. Bet Parkas padalintas į du lygius. Viršutinė labai saugoma, yra tvenkinių vandens paukščių. Šios teritorijos dalyje poilsio žydi, kvapnią sodas. Turistai mielai žiūriu gražus rožynas, derliaus ir retų augmenijos. Čia taip pat yra šiuolaikinio dizaino elementai, pavyzdžiui, teniso kortai, spektakliams orkestrai, golfo ir regbio kriketo etapas. Mažesnis, antrasis parko dalis, taip pat traukia savo grožiu. Yra ežeras su į paplūdimį ir valčių stoties aikštę. Jūs galite aplankyti vieną iš turimų šioje parko dalyje teminių, muzikos ar teatro šalims.

Tai nenuostabu, kad ši vieta priklauso UNESCO pasaulio paveldo vietų.

Turtas ir pasipūtimas Kensingtono sodai

Londono parkai tinkamai atstovaujama Kensington Gardens. Jie greta paties pavadinimo rūmuose ir užima daugiau nei 100 ha plotą. Šios vietos istorija prasidėjo 1689. Štai kai King William III nupirko namą čia ir Christopher Wren pavertė ją rūmuose. 20 metų, Queen Anne išplėstas kuklus dydžio parkas, pirkti papildomų hektarų. Būtent čia ji pastatė šiltnamį, kuriame šaltuoju metų laiku yra augalai. Šis pastatas yra pagamintas iš raudonų plytų, yra netoli Kensingtono rūmai. Karalienė Caroline vėliau pridūrė: “prisiliesti prie portreto” parko – Apvalaus tvenkinys, Long Lake, Lake Serpentine, du pavėsinės. Karalienė Viktorija pastatė paminklą Prince Albert. Ji taip pat įveikė Italijos sodų teritoriją.

Dabar Kensington Gardens yra mėgstama vieta pasivaikščiojimams ir piliečiams prisiimti bėgiojimas. Tai rami, rami, rami. Be paties pavadinimo rūmuose, įsikūręs parke, Princesė Diana gyveno. Beje, garbei šį nuostabų ir myli daugelis moterų parko memorialinis vaikų žaidimo aikštelė. Tarp šios vietos vietų galima priskirti ir Peter Pan statula, pagaminta iš bronzos. Nuostabi ir minėtas Alberto memorialas. Jis pakyla virš žemės ne 53 metrų. Daugelis turistų mėgautis Lankymūsi šiuolaikinio meno galerija, pavadintą “Serpentine”. Kensington Gardens – vieta, kur galima ne tik pailsėti, pasivaikščioti, bet ir pamatyti daug įdomių dalykų apie turintys ilgą ir turtingą istoriją daug. Jie yra vilnius amsterdamas vakarinėje didžiulis parkas, Rytinėje pats vadinamas Hyde Park. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad tarp jų nėra aiškios sienos, dažnai vadinama visa teritorija Kensington Gardens.

Blizgučiai ir efektingas

Regents Park

Ši vieta išsiskiria panašiai. Regents Park traukia unikali didelę infrastruktūrą. Kraštovaizdžio yra nuostabi ir nepakartojama. Ir dykumoje yra jauki kavinė atvejais, žaidimų aikštelių.

Šis parkas buvo suprojektuoti ir išdėstyti 17-ajame amžiuje ir kiemo architekto John Nash pastangos. Būtent čia tais laikais su malonumu poilsio atstovai teismo bajorų. Šis parkas sugebėjo išlaikyti savo pirminę išvaizdą iki šiandien. Štai ką jis yra unikalus ir patrauklus. 19 amžiuje jos teritorijoje susikūrė Karališkoji sodininkystės draugija ir padoraus zoologijos sode. Tačiau paprasti piliečiai turi teisę aplankyti šias vietas tik du kartus per savaitę.

Šiandien, nors turistų gali ateiti čia gana sklandžiai bet kurią dieną. Šiltuoju mėnesių, Parkas atidarytas nuo 05:00 iki vėlyvos nakties – iki 9 val. Žiemą šis skirtumas sumažėja. Jūs galite mėgautis gamtos grožiu nuo 9:00 16,00. Patinka ir, kad įrašas čia yra nemokama, tačiau tai taikoma visiems karališkųjų parkų.

Nuo srityje jums išvengti pakankamai daug vietos bus skirta kišeninių žymeklį, padedančius nustatyti atstumus ir maršrutus. Regents Park yra mėgstamiausia vieta visiems aktyvaus poilsio gerbėjų. Čia yra žaidimų aikštelės, ir pilnas fitneso centras, reguliarūs konkursai ir renginiai. Kiekvienas gali pasikonsultuoti su patyrusiu instruktoriumi tik tris eurų.

Čia yra labai jautriai reaguoja į laukinę gamtą. Pavyzdžiui, visoje parko galite pamatyti nendrių, kurios teikia prieglobstį paukščiams kampuose. Bet pagrindinis vietos orientyras pripažinta Sodai pikio.

Lengva gauti čia – iš bet kurios iš metro stočių. Parkas yra įsikūręs centriniame Londone, todėl jūs galite lengvai rasti.

Milžiniškas

Ričmondo parkas

Tarp jų rūšies, šis parkas yra vienas iš didžiausių. Tiesiog manau, yra maždaug 950 hektarų plotą. Jis yra daugiau nei jo Niujorko “brolio” beveik tris kartus. Vardas parkas per Henriko VII laikais gavo. Čia yra miškai, lygumos ir giraites, ir daug atvirose teritorijose. Daugelis augalai buvo auginami pinigų, gautų kaip dovanas iš turistų. Tarkime giraitė Karalienė Motina buvo pavadintas garbę karalienės Elizabeth. Ir Isabella plantacija auginama vidurio 20-ojo amžiaus. Atminties miręs pabaigoje 80-ųjų Bessie kaulų kaulų giraitė buvo pasodinti.

Jei norite mėgautis aplinką, ji yra verta aplankyti aukščiausią tašką parke. Jis įsikūręs į Pembroke Lodge sodai. Iš čia galite pamatyti Pauliaus, Thames Valley katedra.

Richmond Park garsėja savo nuostabiai turtinga gyvūnija. Čia Jūs galite rasti daugiau nei 50 rūšių įvairių paukščių gyvena čia ir visų vabzdžių, triušius, voveres, tauriųjų elnių ir rudos rūšių.

Dėl lengvai ištirti dėl snukio teritorijoje. Bet jei norite, galite naudotis taksi paslaugomis. Būkite pasirengę, kad automobilis bus judėti greičiu, ne daugiau kaip 20 kilometrų per valandą. Labai daug čia ir dviratininkai. Tokia kelionė – puiki proga ne tik pasigrožėti gamta, bet ir laikyti tinkama. Pastaba dviračiu negali visur, taip sako įstatymas. Taip pat yra jodinėjimas takas. Paprastosios pėstieji negali perkelti juos. Taip pat nebus galima pakurti parke ugnį – ji yra draudžiamas ir gresia bauda. Parkas lankytojai neleidžiama klausytis muzikos garsiai ir fotografija užima ypatingą vietą.

jaukus Hyde Park

Londono, šis nuostabiai gražus ir jaukus parko širdyje. Jis užima 145 ha. Kalbant atvirai, tai rytinė pusė parko, tačiau vakarinė dalis vadinama Kensington Gardens. Formalūs ribas kaip pvz tarp jų.

Nuotraukos pigus skrydziai i briuseli Hyde Park Londone įrodyti, kad jos centre yra ežeras Serpentine buvo taip pavadintas dėl savo kreivų, gyvatiškas forma. Čia galite grožėtis labai daug gulbių, žąsų, ančių. Daugelis turistų nori išsinuomoti valčių oro sąlygos.

Jūs galite tiesiog tinginiauti gultuose. Pakankamai gauti bet kokios laisvos kėdės ir laukti prižiūrėtoju. Dėl gultų naudoti jam reikia duoti tik 1 £. Plaukimas vietos baseinas taip pat mokamas. Pritraukia turistų ir puikus vaikų infrastruktūrą (tvenkinys, vaikų žaidimo aikštelė, stažuočių galimybę, žongliravimas).

Palūkanos vizitas į Velingtonas muziejuje. Ir Stephen King fanai gali tikėtis čia dabar kapinių. Jojimo entuziastai traukia alėja, specialiai sukurta šiam tikslui. Ypač sukrečia tai vakaras, šimtai šviečiančių žibintų. Nuotraukos Hyde Park Londone patvirtino, kad jos teritorijoje yra daug įdomių ir neįprastų vietų aikštelė. Pavyzdžiui, jei jūs vis dar galite pamatyti garsiakalbiai kampe? Čia kiekvienas gali stumti jį be problemų, bet kuriuo klausimu. Dabar tai leidžiama daryti sekmadieniais. Sveikino turistų ir vietinių gyventojų ir čia paradai vyksta kiekvienais metais. Jie yra skirta karalienės Elizabeth.

Tai puiki vieta gyventi.

Kiti parkai Londono
 • Medicinos Chelsea sodas. Šis parkas buvo įkurtas 1673. Jos teritorija nėra labai didelis, palyginti su kitais, yra 1,4 ha viso. Bet tai galima pamatyti žaliųjų eksponatų daug. Čia yra į šalies alyvmedžių kad duoti vaisių iki šios dienos seniausių. Daugelis augalų yra naudojami parfumerijos verslo ir medicinoje. Čia Jūs galite rasti retų prieskonių ir aromatinių žolių. Ryškus ir spalvingas roko sodas, kuris yra išdėstytas sode
 • .

 • Holland Park. Ši vieta yra laikoma labiausiai romantiškų mieste. Čia iš nuošalesnėse kampuose ir sodrus augalija masė sukuria unikalią atmosferą. Aplink parką yra madingi vietovės su prabangių namų. Ši vieta datuojamas 19 amžiuje. Dabar parkas rasite šiltnamio, teniso kortai, žaidimų aikštelė vaikams, japonų sodas, laukas skirtas kriketo.
 • Meadow Hampstead. Jos teritorija turi įspūdingą plotas – apie 300 ha. Tai seniausias ir didžiausias parkas. Tai šalis, esanti ant kalvos, su tvenkinių, sodų, medžių, žaidimų aikšteles ir įrenginius. Čia rasite teniso kortus, golfo aikštyną, bėgimo takelis. Traukia svečius ir nedidelį zoologijos sodą.
 • Battersea parko. Dėl žmonių, jis buvo atviras apie 19 a. Parkas šlovės įgytas vandens sodą su fontanais ir takai, kad prijungti konkrečią platformą. Patinka ateiti čia ne tik vietinių gyventojų, bet ir lankytojų į miestą. Parke yra vaikų žaidimo aikštelės, golfo futbolas, tenisas, kelyje riedučiais, valčių stoties, zoologijos sode, spektakliams orkestro etape. Ji taip pat rengia daug parodų bei mugių, kad pritraukti turistus.
 • Osterley parkas. Jo centre yra pavadintas dvaras. Ji buvo pastatyta 16 amžiuje. Vėliau ji dekoruoti neoklasicizmo stiliaus. Ši vieta yra labai gražus, ryškus savo didybę. Rūmai gali aplankyti kiekvienas pamatyti apsvaiginimo interjero turėti tuos laikus. Aplink jį, sodas, kuris buvo suskirstyti į 18 amžiuje. Iš parko teritorijoje yra žemės ūkio parduotuvė. Kur galima nusipirkti šviežių ir sveikų daržovių, kurie yra auginami šalia.

  Yra iš Didžiosios Britanijos sostinėje ir miestų ūkiai. Jie gali dominti turistus, ne mažiau nei Londono parkų. Iš viso penkiolika. Ir aplankyti ūkį – taip, kad būtų galima bendrauti su ūkiuose auginamų gyvūnų, o didžioji Metropolis. Per įėjimo jums nebus pasirūpinti. Yra paslaugų, kad kainuos pinigus. Pavyzdžiui, galite sau daigyną auga savo pačios daržovės.

  Londono parkuose gausu ir spalvingas. Nebėra tokio kapitalo, kuris būtų buvę tiek daug žaliųjų zonų pasaulyje. Ir jau vien tai pasisako už sprendimą eiti į Albion. Įėjimas į visus parkų yra nemokama. Bet čia kavinė, esantis valstybės narės teritorijoje, yra gana brangūs.

 • No Comments :(

  Your must be logged in to comment.