Mtech.LT

Siekiant išplėsti savo veiklą Baltijos šalyse, Gamintojas “farvateris” plečiasi ir vartotojams su nauju produktu – maizcepumus. Bendrovės gamykla buvo išplėsta ir naują gamybos liniją investavo 70 000 latų, portalas “Delfi” informavo UAB “Laima” generalinis direktorius Rolands Gulbis.

Nauja produktų linija taip pat sulaukė 15 naujus darbuotojus ir sukūrė dar kelis ne visą darbo dieną. “Farvateris Gamtos kepimo slapukus būtų sveika alternatyva duonos, nes ji yra valcavimo avižos, neskaldytų kviečių ir rugių miltus. Jie ruošiami naudojant rapsų aliejaus.

“Nugalėtojai, taip pat kiti Lietuvos ir Baltijos šalių įmonių -. Gamybos žaliavų, kurios reikalingos kokybės reikalavimus produktams, kurie perkami iš vietinių gamintojų, pavyzdžiui, kvietinių miltų, avižinių miltų, valcuoti avižos, neskaldytų kviečių miltų mišiniai pristatyti” Riga Miller “, sakė gulbė.

“Farvateris Gamta” siūlo dviejų tipų duonos Cookie – avižiniai sausainiai, duona ir ruginė duona sausainiai ir naujos gamybos jau pateikė pagrindinius mažmenininkus. Kepyklų sausainiai yra tradicinis skandinaviškas maistas, paprastai naudojamas kaip duonos alternatyva. Kepyklų sausainiai buvo pradėtas po to, kai bendrovės investicijų programos realizavimo daugiau nei 380 000 latų modernizavimą ir bendradarbiavimą su Norvegijos maisto gamintojas, “Kavli įsteigimo.

2013 vasario mėnesiais “Calvi” užsakymą eksporto rinkose jau gamina duonos sausainiai UAB “Staburadze”. Sausainiai buvo laikomas Norvegijos maisto gamintojas uždarytas sausainių fabriką Bergene ir tolesni konkurencijos tarp partnerių kitose Skandinavijos ir Baltijos šalių bendrovių pasirinko Lietuvos įmonę.

UAB “Staburadze” maisto verslo valdymo ir plėtros, maisto rinkodaros ir logistikos paslaugų grupė “NP Foods” formatas suteikia bendrą valdymą ir plėtrą Lietuvos bendrovės “Laimo”, UAB “Staburadzes konditerijos”, UAB “Gutta”, UAB “Sweet Trade”.

“NP Foods” savininkas yra bendrovė, registruota Maltoje “Nordic maisto Partners Limited”. LETA archyvas duomenys rodo, kad 51% iš įmonės registruotos Maltoje akcijų valdo Lietuvos verslininkai kaip “Nordic Partners”, kuri yra didžiausia akcininkė Daumants Vitols.

“Nordic Partners” yra didžiausia savininkas “laimės”, “STABURADZE”, “Gutta”, “Staburadzes tešlos” parduotuvėje tinklas “Saldūs prekyba” verslas “Margiris” Lietuvoje, logistikos paslaugų teikėjas UAB lenta “XXX”, pramoniniai parkai – UAB “NP Jelgava verslo parkas”, UAB “Šiaurės pramoninis parkas”, UAB “Nordic technologijų parkas”, UAB “NP Verslo centras”, taip pat kitų susijusių įmonių.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.