Mtech.LT

Kadangi statybos projekto kokybė didžiąja dalimi priklauso nuo techninės kokybės projektų, turėtų naudoti visas galimybes ją pagerinti, įskaitant modernių technologinių sprendimų įdiegimo, apsvarstyti statybos ekspertai.
“Ankstesnio programavimo laikotarpio įgyvendinta 150 statybos projektų už maždaug 30 milijonų viso, ir ten buvo situacijų, kai menkai išvystyta techninius projektus mes sukurtus neplanuotų papildomų išlaidų”, sakė http://piguspervezimai.lt/ vykdomojo direktoriaus pavaduotojas techninio ir nekilnojamojo turto klausimais Oskaras.

Problemos statybos projektų iš įvairių priežasčių, įskaitant statybinių rekonstrukcijos atvejais, techninių sprendimų įtakos inventorizacijos atveju kokybę. Jis nebus vadinamas ir atliko galimybių studiją kokybės daiktu. Savo ruožtu, naujiems pastatams daugiau svarbu dizainerės kvalifikaciją ir tolesnis bendradarbiavimas su statybininkais.

Šiuo metu Latvijos rinkoje už mažesnę kainą įeina minimalius kokybės reikalavimus projekto su žemo lygio detalumo projektą.

Specialistai pripažįsta, kad visi statybos projektai yra dažnai kelis kartus papildė ar net perdirbti, tačiau inžinieriai ne visada imasi būtinų konversijas autoriaus tvarka. Taigi, statybininkai trūksta išsamios informacijos apie projektą ir naujai pastatytas pastatas kokybė priklauso nuo jų sugebėjimo ar nesugebėjimo profesionaliai valdyti šį procesą.

“Šiandien labai daug tai priklauso nuo statybininkų sąžiningumo, nes Latvijos trūksta tikslios reguliavimo, koks turėtų būti pastatai,” sakė Valdymo biuro vadovas Peteris spausdinimas, pridurdamas, kad su naujojo Statybos įstatymo priėmimo yra išdėstyti toje pačioje statybos proceso.

UAB “Sprendimai” pirmininkas Erikas mano, kad kokybės pastatų projektavimas supaprastina labai vėlesnis statybos procesas taupo laiką ir finansinius išteklius, todėl jau yra svarbus projektavimo etape įvesti technologiją, kuri būtų lengvai papildyti esamus sprendimus, taip pat sumažinti galimų interpretacijų skaičių. Jei visiems tiems, kurie dalyvauja statybos proceso projektavimo rezultatas yra prieinama elektroninėmis priemonėmis, pavyzdžiui, per Open BIM (Building Informacija modeliavimas) sistemos, tuomet ji yra daug lengviau paaiškinti informaciją ir įsitikinkite, kad atitinkamas sąmatas.

Klevas pripažįsta, kad į naudojant interaktyvius Bim modeliai, galimybės palūkanų, iš kurių daugiau bus pasakyta taip pat “BIM Forumas 2015” spalio 29, nes tai gali būti išspręsta dalį problemų, kad vietos valdžia susiduria statybos proceso metu.

Įskaitant elektroninę dizainas taip pat leidžia lengviau patikrinti pastatytas, ty pastatų tikrintojams visa informacija yra prieinama, pavyzdžiui, tabletės, ir gali lengvai įsitikinti, kad pastatas yra natūraliai tinka projektui. Taigi, interaktyvios sprendimai galėjo žymiai pagerinti statybos aplinkos kokybę, ekspertai mano.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.