Mtech.LT

Patalpų oro kokybės bandymų rezultatai mokslinis tyrimas rodo, centrinis dulkių siurblys buvo pranašesnis nešiojamų dulkių siurbliams.

Centrinis dulkių siurblys sistema suteikia geresnį patalpų oro kokybę, palyginti su perleidžiamus dulkių siurbliais ir ilgas, beveik kaip naujos išvalyta rezultatų pagal nepriklausomą tyrimą, kuris, palyginti su trumpalaikiu ir ilgalaikis, vedantį į vertikalius dulkių siurblys ir centrinis dulkių siurblys sistemą purvo surinkimo ir emisijų skaičiai.

Per keletą testų, lyginant su tais penkiais pirmaujančiais vertikaliai dulkių siurblį ir Platinum centrinės dulkių siurblio sistemą trumpalaikio ir ilgalaikio kolekcijos purvo ir dulkių, išmetamų skaičiai. Profesionali bandymų laboratorija http://bakra.lt/ atrado, kad du geriausias vykdymas vertikalius dulkių siurblys purvo surinkimo rezultatus ji nukrito nuo 10 iki 14 procentų patikrinimų pradžios iki pabaigos, o sijų sistema išliko pastovus dulkių surinkimo lygį.

Palyginkite savo žinias apie tai, kaip centrinis dulkių siurblys sistema lenkia nešiojamų dulkių siurblį.

Priešingai tradicinių dulkių siurblių, kurie yra perdirbami dulkėtu oru, centrinis dulkių siurblys sistema pašalina 100% atvejų, su kuriais susiduria purvas, dulkės, erkės, žiedadulkės, gyvūnų pleiskanos ir kiti alergenai namuose.

Nereikia, kad sunkiųjų dulkių siurbliai, užkliūna laidus arba perkeliamas į traukti maždaug baldų puodą, sukelia žalą. Tik lengvas žarna, kuris turi prieigą visas sunkiai prieinamas vietas – net baldų!

Didesnis variklis leidžia centrinės dulkių siurbliai suteikti 50% didesnį įsisavinimą lyginant su perleidžiamus dulkių siurbliams.

Mažiau sunkumų. BEAM centrinės dulkių siurbliai yra savaime išsivalantis filtras, niekada pasikeitė, ir didelės talpos purvo rezervuaras turi būti ištuštinti tik apie du kartus per metus. Pervedamieji dulkių siurbliai yra keičiamos filtrai ir vakuuminiai maišeliai, kurie turi būti reguliariai ištuštinti.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.