Mtech.LT

Keletas Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo verslo savininkas “Dalkia” Latvija “(” Dalkia “) nebėra aktyviai ieško vietos šildymo bendrovių, į kurias jie investuoja, sakė:” Dalkia “Guntars Kokorevičs.

“Mes taip aktyvią veiklą – ieškoti vietinio šildymo bendrovė, kuri investuoti -. Nustojo Šis verslas yra pernelyg politizuotas”, sakė Kokorevičs.

Kalbėdamas apie vykstančias derybas tarp “Dalkia” ir Jūrmalos miesto tarybos savivaldybės centralizuoto šildymo investicinės bendrovės “Jūrmala šilumos”, “Dalkia” atkreipė dėmesį, kad tai yra išskirtinis atvejis. “Pats paplūdimys aktyviai ieško investuotojų, todėl mes padarėme oficialų pasiūlymą. Tai labiau reikalinga” Jūrmala šiluma “, o ne” Dalkia “,” sakė Kokorevičs.

“Dalkia” yra šilumos tiekimo sektoriaus partneris, Cesis, Valmiera, Liepojos ir valdo 2% CŠT įmonės Rygos “Riga šilumos nuosavas kapitalas.

“Dalkia” Latvija “yra” Dalkia “grupės” grupė, kuri yra didžiausia šilumos gamybos ir tiekimo įmonė Europoje ir veikia 38 šalių visame pasaulyje. Baltijos regionas “Dalkia” dirba jau kelerius metus ir šiuo metu kaitinant dešimt Lietuvos miestų, įskaitant Vilnių, ir 16 Estijos miestuose, įskaitant Taline.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.