Mtech.LT

Keprili kanjonasBelekas yra vienas iš nedaugelio kurortų Turkijos Rivjera, kuri nėra susieta su bet kurio miesto. Ji išsivystė nepriklausomai – kaip kurortas. Belekas yra viena didžiausių turizmo projektų pasaulyje išskirtinai prestižinė, elegantiškas viešbučių ir laisvalaikio klubo tipo. Čia dauguma viešbučių yra sudarę 5 *. Belekas pasižymi aukšto lygio paslaugas, ypač profesinės aptarnaujančio personalo, taip pat išskirtinį interjero dizaino viešbučio ir visą plotą. Be Belekas pakrantės paplūdimiai yra apdovanotas Mėlynosios vėliavos paplūdimiai sertifikuoja ekologinę grynumą. Leiskite pailsėti Beleko, gausite aukščiausios kokybės paslaugas, tačiau visi pramogų orientuota svetainę.

Žinoma, jūs visada turite galimybę pereiti ekskursijos pamatyti aviabilietai i dublina urvus, prekybos rinką, naudotis kultūros ir istorines vertybes Senovės miestas Perge ir Selges arba peržiūrėti netoliese Keprili Canyon National Park griuvėsiai. Keprili kanjonas yra puiki vieta pėsčiųjų, Alpinizmas ir pliuškenimosi valtys kartu Kepričajas kalnų upę.

Pusė yra labai senas miestas Turkijos Rivjeroje, istorinių įrodymų, išliko iki šių dienų: Klasikinė teatro su 17 tūkstančių žiūrovų vieta Atėnai “ir” Apollo šventyklos griuvėsiai, nekropolio, fontanai, Romėnų pirtys u. c. unikalių paminklų. Kaip ir kitų Turkijos kurortų, iš įvairiausių mažų barų, restoranų ir parduotuvių, kurios gali būti tikras turkų stiliaus suvenyrai ir drabužių skrydziai i cikaga pusėje.

Žinoma, Turkijos viešbučiai yra baseinai, ir dauguma jų yra per mažas skaidres, tačiau pramogauti save ir savo vaikus mėgautis vandens atrakcionai visą programą, galite aplankyti vieną iš Turkijos vandens pramogų parkų.

Vandens parkas viešbučio “Dedeman Antalya
Aqualand – neseniai pastatytas vandens parkas Antalijoje
Vandens planeta alan
Troja “Aqua & delfinariumas Beleko – čia galite išbandyti banglenčių baseine.
Jūs galite pereiti į organizuotoje kelionėje į vandens parką važiuoja ar automobilio – taksi ar automobilių nuomos.

Kiekvienas kambarys turi savo animacijos komanda, kuri tiek linksmina vaikus ir organizuoja įvairius pasirodymus vakarais ir bilietai i milana dienos metu. Be to, viešbučio paplūdimys paprastai galima mėgautis pramogų malonumų laisvalaikio veiklos įvairovė – kelionių jūra Jet Ski, parašiutu su motorinių valčių, vandens slidės ir pan. c.

Kreiptis su jachtų prieplaukos ir Boardwalk turite galimybę eiti toli iki Viduržemio jūroje valtimi ar jachta – paplaukioti ir pasideginti į tikrą Riviera poilsiautojai veido neatsargumo laiką.

Dėl kitų ekskursijų vietų ir atrakcionų Skaityti dienorašcio straipsnį Ka reikia žinoti apie poilsio kurorto Antalijos. Taip pat paklausti apie turų ir pramogų, viešbučio darbuotojai, kur jūs gyvenate, arba savo kelionių operatoriaus atstovas viešbutyje. Jie padės jums pasirinkti jūsų nuotaiką ir atitinka ekskursijų ir pramogų pasirinkimo interesus.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.