Mtech.LT

Ėjimas į kelionę ir rinkti savo daiktus, daugelis stebisi, kiek turėtų sverti bagažą į lėktuvą. Svoris ir matmenys – tai yra pagrindiniai parametrai, bet lagaminą. Daugelis aviakompanijų nustatyti savo ribas, bagažo, tačiau jie nesiskiria vienas nuo kito. Bet kokiu atveju, prieš kelionę turėtumėte išsiaiškinti, kokios bagažo plokštumoje pasakyti ne tik įmonės, bet ir skrydžio nuorodą, kurią jūs skristi.

Kas apkrovos reiškia bagažo?

Vežėjai paprastai taikyti apribojimus tik už registruotą bagažą ir rankinį bagažą. Taigi, pirmiausia reikia suprasti, kas tipų asmeninę krovinių ten.

 1. Registruotas bagažas – tai paprastai lagaminas, kuris turi būti krovinių skyriuje orlaivio
 2. Asmeninė bagažas -. mažas maišelis, kad jūs galite pasiimti su savimi skrydžiai į lėktuvą. Ji turi būti įdėti į specialų lentynos, kuri yra virš kėdės.
 3. asmeniniai daiktai nepatenka į rankinį bagažą kategorijos ir negali būti pasverti. Tai apima:. Rankinės, puokštė gėlių, drabužių, skėtis, lazda, žiūronai, fotografijos ir videkameru, knygos, nešiojamas kompiuteris ir maišą bakalėja
 4. Prekių DUTY FREE, pagamintas oro uoste, nelaikomos kaip rankinio bagažo.
 5. Specialusis bagažas vežami nemokamai bagažo viršsvorio, tokių dalykų yra vaikų ir invalidų. Tačiau pagal transportavimo priemonės paminėtų maloniai prašome pranešti vežėjo įmonė.

  bagažo į lėktuvą: svoris ir dydis priklauso nuo klasės

  Keleiviams, kurie įsigijo bilietus į vietas įvairių komforto lygį, yra tam tikros taisyklės lektuvu bilietai i stokholma tokio parametro, pvz bagažo plokštumoje. Svoris, dydis ir kiekis yra jo svarbiausios savybės.

  1. numeris (vieta) – tai yra, kiek vienetų bagažo leidžiama pasiimti su savimi. Nors kitos charakteristikos yra nustatytos už kiekvieną vietą
  2. Svoris -. Rodo, kiek turėtų sverti kiekvieną bagažo vienetą. Jei verslo klasės leidžiama turėti du lagaminus 32 kg, tai yra griežtai draudžiama įsinešti vienas sveria 64 kg arba 33 kg.
  3. Matmenys nurodyti didžiausią vertę aukštį, plotį ir ilgį, taip pat jų visuma.

  Toliau pateiktoje lentelėje parodytas maksimalaus svorio ir matmenų bagažą keleiviams skirtingų klasių pavyzdžiu. Verta priminti, kad lektuvu bilietai i amsterdama oro susisiekimo bendrovės turi skirtingus reikalavimus, ir neturėtų aklai pasitikėti šiuos skaičius. Prieš kelionę, įsitikinkite, kad patikrinti jūsų vežėjas reikalavimus.

  Tokiam kaip “bagažo plokštumoje: svorio ir dydžio” tema turi būti vertinamas labai rimtai. Kai kurios oro negali atkreipti dėmesį į nedidelį perteklių, tačiau dauguma vežėjai vis dar turi gana didelį mokestį už viršytą našta. Kiekvienas kilogramas perkrovos gali jums kainuoti nuo 5 iki 20 dolerių. Ir netgi tai gali būti laikoma palankus rezultatas. Kai kuriais atvejais įmonė gali net atsisakyti priimti bagažą, cituodamas prieinamumo stoka. Turėkite omenyje, kad maksimalus svoris bagažo plokštumoje yra paprastai 50 £. Bet kuriuo atveju, jūs negalite kirsti liniją!

No Comments :(

Your must be logged in to comment.