Mtech.LT

Ryšium su arklio mėsos skandalo netolimoje ateityje visoms mėsos perdirbimo įmonės turės skaitytis su padidintu maisto ir veterinarijos tarnyba (MVT) iš generalinio direktoriaus priežiūra pranešė MVT Maris Dove.

“Atsižvelgiant į vystymosi būklę, plėtra sustiprino kontrolę visų perdirbimo įmonių, pabrėžiant produkto atsekamumą. Deja, ne visada nutinka, kad skerdykla”, esantis “iš to, kad yra” in “, kad parodijuoti arkliena yra visiškai įmanoma “Dove sakė.

Jis taip pat sakė, kad šiuo metu negali pasakyti, kiek PVD gali dirbti tam tikrą krizę režimą. “Be to, mes turime savo galimybių ribas, tačiau gamybos apimtys rizika tikrai bus kontroliuojamas, sakė Dove.

Trečiadienio popietę, PVD maisto saugos, gyvūnų sveikatos ir aplinkos mokslinių tyrimų institutas “Bior” gavo bandymų ataskaitas, patvirtinančius, kad visi 10 PVD imtis SIA “Forevers” gaminami produktai ir žaliavos buvo nustatyta mėginiuose arklienos. Tirtos akredituota Eurofins / GFG laboratorijoje Vokietijoje mėginiai.

Tuo mėsos perdirbimo gamykla “Forevers”, kuri UAB “Aibi skerdykla tiekiamas arkliena pastabose nurodoma, kad yra jautiena patikrinimą, PVD paėmė gaminių mėginius ir siunčiamas į laboratoriją siekiant nustatyti, ar jie yra arklių mėsa. UAB “Forevers” pagaminta ženklinimo arklieną kaip ingredientas nėra įtrauktas.

Produktai, kurie yra nustatyta, kad arklienos, mėsos perdirbimo įmonė UAB “Forevers” bus pašalinta iš pardavimo ir iš naujo paženklinti.

Bendrovė tęs savo gamybos paleidimą, tačiau prieš preparatui patenkant į rinką, turės įrodyti, kad juose nėra arklių mėsa, arba ant etiketės, kad juose arklieną ingredientų, nurodant PVD.

Tuo tarpu, iš pirkėjų saugos šiandien “Rimi” parduotuvių visoje Latvijos interesus ir kitų prekybos centrų tinklams, papildoma informacija buvo sustabdytas mėsos “Forevers” produktai, kurių sudėtyje yra nurodyta “jautiena” perdirbimo įmonę.

Ir skerdyklų skaičius šiandien pripažino, kad mėsos perdirbimo įmonės dėl įvairių priežasčių nenori imtis arklių mėsa iš skerdyklų, tad mėsa buvo tiesiog pateikiamas kaip jautiena, ir tai yra įprasta praktika latvių.

“Mėsa departamentas nori gauti karvė mėsos ir karvės mėsos ir gauti. Tiesa yra tai, kad skerdyklos į senųjų arklių, kurie nebetinka darbo, pavyzdžiui, lūžęs kojos. Tam tikra prasme, ji turi tam tikrą gyvūnų užuojauta, taip pat bet kuris ūkininkas, veterinaras padėti arklys negalės išgydyti. Visoje Europoje jis, Latvijos sovietinių laikų masiškai arkliena atėjo iš Lotynų Amerikos, ir ypač ne visada rodomas. žino, kad jis turi tam tikrų vartotojų apgaulė, bet gyvenimas yra gyvenimas “, sakė skerdyklos UAB” Viļumene “Galvos ir sertifikuotas veterinaras gegužės Vidomska.

Ji taip pat pripažino, kad skerdykla gavo administracinį protokolą PVD dėl sankcijų prieš bendrovės ir klausos numatytas kovo 12 dieną.

No Comments :(

Your must be logged in to comment.